Telsiz Ortodonti2019-10-21T14:06:36+00:00

Telsiz Ortodonti – Invisalign

İnvisalign tedavisi; bir dizi, neredeyse görünmeyen, şeffaf plaktan oluşan, takıp çıkarılabilir ve konforlu sıralayıcı plaklar kullanarak dişlerinizin sıralanmasını sağlar. Tedaviniz süresince de, tedavi sonrasındaki kadar rahat ve konforlu gülümsemenize olanak sağlar. İnvisalign şeffaf plakları 3 Boyutlu bilgisayar teknolojisi ile üretilir ve birçok problemin tedavisinde etkinliği kanıtlanmış tedavi seçeceği sunar.

Telsiz Ortodonti – Invisalign ile İlgili Sık Sorulan Sorular

İnvisalign nedir
İnvisalign dişlerinizi neredeyse görünmeyen bir şekilde sıralayıp, size hayalinizdeki gülümsemeyi kazandıran ileri bir tedavi yöntemidir.

İnvisalign tedavisi hangi yaşlardan itibaren uygulanabilir?
Tecrübemiz ve gelişen teknolojiler sayesinde invisalign ile 7 yaşındaki minik hastalarımıza kadar tedaviler uygulayabiliyoruz.

İnvisalign yöntemi ile kaç kişi tedavi olmuştur?
Şu ana kadar dünyada invisalign ile 6 milyonu aşkın insan yeni gülümsemesine kavuştu.

İnvisalign yeni bir tedavi yöntemi mi?
1999 yılından beri uygulanan invisalign yöntemi, ülkemizde görece yeni yaygınlaşmakta olsa da dünya çapında 20 yıllık bir birikime sahiptir. Gelişen teknolojilerle hergün daha da ileri gitmekteyiz.

İnvisalign plağımı kullanırken hangi yiyecekleri yemekten kaçınmalıyım?
Güzel haber! İnvisalign plakları tamamen çıkarılabilir olduğu için plağınızı çıkardıktan sonra dilediğiniz herşeyi yiyebilirsiniz. Plaklar ağzınızdayken ise sadece su içmeniz öneriliyor.

Ne sıklıkta ortodontistimi ziyaret etmeliyim?
Sizi merkezimizde, 8-10 haftada bir görmeyi istiyoruz. Sizin tedavi içindeki memnuniyetinizi sağlamak için, randevularınızda tedavinizin ilerleyişini planlamak bizim için çok önemli.

Daha önce tellerle tedavi gördüm ve dişlerim yeniden bozuldu, invisalign ile dişlerimi yeniden düzenleyebilir miyim?
Kesinlikle! Daha önce ortodontik tedavi gören birçok yetişkin invisalign hastamız, dişlerini konforlu bir şekilde düzeltiyorlar.

 

 

Sizi Arayalım
close slider

Randevu & Bilgi Formu

(*) Doldurulması zorunlu alanlar.

WhatsApp chat