Lingual Ortodonti2020-03-20T10:25:58+00:00

Lingual Ortodonti

Dişleriniz düzelirken tellerinizi kimsenin fark etmemesini mi istiyorsunuz, lingual ortodonti tedavi ile herşeyi gizleyebiliriz. Lingual ortodontik tedavide, diş telleriniz dişlerinizin iç tarafına (yani linguas tarafına) yerleştirilerek dışarıdan hiç görünmeyecek şekilde konumlandırılır. Lingual tedavide teller ve braketler 3 boyutlu dijital ölçü ile tamamen size özel ve sizin için üretilir. Braketler ve teller dişlerinize yapıştırıldıktan sonra tedavi olduğunuz anlaşılmadan gülümsemeye devam edebilirsiniz.

Lingual ortodontik tedavi ile, bütün ortodontik problemleriniz tedavi edilebilir. Bu sistemde kullanılan teller ve braketler tedavi boyunca kullanılacak şekilde, hastamızın dişlerine ve problemine özel olarak üretilir. Bu özel teknoloji sayesinde teller, dili en az miktarda tahriş edecek ve en uyumlu olacak şekilde planlanır.

Tedaviler, klasik ortodontik tedavilerin sürelerine yakın zamanda sonuçlanır. Lingual ortodontik tedaviler ortodontik tedavilerin içerisinde on yıllardır kullanılmakta olup, gelişen teknoloji ile daha kullanılabilir hale evrilmiştir.

Randevu Formu

WhatsApp chat