Loading...
Nasıl Tedavi Ediyoruz?2022-04-13T10:32:12+00:00

Ortodonti Tedavisi Yöntemleri

Klasik Ortodontik Tedavi

Herkes İçin Tel Tedavisi

 • Dişlerinizin sıralanmasıyla, alt ve üst çenenizin kapanışıyla ilgili problemlerin hepsinin çözümü olan bir klasik. İsterseniz istediğiniz gibi renklendirmek de elinizde!

İletişim

Estetik Tellerle Ortodontik Tedavi

Dişlerin İç Yüzeylerine Takılan Tellerle Yapılan Tedaviler

 • Ortodontik tedavilerin son yıllardaki en estetik çözümlerinden bir tanesi, telleri dişlerinizin iç tarafına takalım, tedavi olduğunuzu kendinize saklayın, gülüşünüzü paylaşın!
İletişim

Invisalign (Şeffaf Plaklarla Ortodontik Tedavi)

Daha Az Tel Görüntüsü Daha Çok Gülümseme

 • İnvisalign tedavisi; bir dizi, neredeyse görünmeyen, şeffaf plaktan oluşan, takıp çıkarılabilir ve konforlu sıralayıcı plaklar kullanarak dişlerinizin sıralanmasını sağlar. Tedaviniz süresince de, tedavi sonrasındaki kadar rahat ve konforlu gülümsemenize olanak sağlar. İnvisalign şeffaf plakları 3 Boyutlu bilgisayar teknolojisi ile üretilir ve birçok problemin tedavisinde etkinliği kanıtlanmış tedavi seçeceği sunar.

İletişim

Çocuklar İçin Invisalign Tedavisi

Neredeyse Görünmez

 • Telleri tamamen oyunun dışında bırakmaya ne dersiniz? Bu tamamen yenilikçi ve ileri teknoloji tedavi yöntemiyle artık dişlerinizde telleri taşımanıza gerek yok, onun yerine bu şeffaf plaklar dişlerinizi yerlerine nazik bir şekilde götürürken siz de teller olmadan yapılan bir tedavinin keyfini sürün. Tedavi olduğunuz aramızda kalsın!

  Invisalign için uygun bir hasta olmadığınız mı söylendi? Artık birçok farklı durum için yeni ve gelişmiş tedavi yöntemleri var, sizi de tedavi için uygun bir aday yapabilir. Gelin bir de beraber bakalım.

İletişim

Lingual Ortodonti

Programı Çoook Yoğun Çocuklar İçin

 • Diş telleri varken, iyi fırçalanmayan dişlerin daha kolay çürüyebildiğini biliyoruz. Peki çocuklarımızın dişlerini fırçalamasını kolaylaştırıp, çürük oluşma ihtimalini çok azaltan Invisalign yöntemini çocuklarımızda kullanabilir miyiz? Kesinlikle evet! Invisalign teen’in sunduğu avantajlar sayesinde çocuklarınızın plaklarını ne kadar süre kullandıklarını ya da aksatıp aksatmadıklarını takip etmek de mümkün. Hem de dişlerini rahat rahat fırçalayabilirlerken.
İletişim

Gülümsemeye Hazır Mısın?

Randevu Alın
Randevu Alın
close slider

  Randevu & Bilgi Formu


  (*) Doldurulması zorunlu alanlar.

  WhatsApp chat