Home2021-10-26T14:22:09+00:00

Google Reviews

COVID Safety Measures at Our Clinic

We give masks to all of our patients entering our clinic, for their use at the clinic.

We apply fogging disinfectants, in such a way as to destroy airborne viruses, as well.

We accept only two patients at a time, ensuring that only one patient waits at the waiting room of our clinic.

Detailed

Treatments

Orthodontics

Let your healthy and impressive new smile change your life.

Brace-free Orthodontics – Invisalign

Get your new smile comfortably withthe transparent plaques produced exclusively for you.

Pediatric Orthodontic Treatment

For early mini-preventative touches

Lingual Orthodontics

Hide your braces behind your teeth, and free your smile

Accelerated Orthodontic Treatments

Now you can enjoy great results in a short time.

Non-Surgical Maxillary Expansion

Orthodontic Surgery

Dijital Ortodonti

Dr. Caner Balta

People around the world speak hundreds of different languages, and a single smile is adequate to communicate with them all.

about

  Our passion is to create a smile unique to you that you will proudly show both in your professional and social life.

To achieve this, we keep learning constantly, and use the most up-to-date techniques and state-of-the-art technologies in our clinic at the same time as the whole world. Since we know that every smile is unique, we make treatment plans specific to you. Thus, you don’t have to go through prolonged processes for orthodontic treatments.

We can even progress faster using accelerated treatment methods.

Don’t you want to complete your orthodontic treatment happily in a comfortable and professional atmosphere?

Make an examination appointment now

make an appoıntment

We know that the eye-catching effect of well-aligned teeth and a gorgeous smile is matchless.

Show Your Best Smile

Contact us

Contact Us

Cansevil Tumanbay
Cansevil Tumanbay
2021-01-20
Danışanları ile ilişkisinde önceliği daima en sağlıklı ve en makul çözümlerden yana olan ve bu yönü ile hızla güveninizi kazanan sevgili doktorum Dr.Ece Tatar'a 1 yıl kadar önce hızlı çözüm beklentisi ile kesip kaplama işlemi için gitmiştim. Kendisinin beni estetik kaygılar bir yana, uzun vadede dişteki yapısal problemlerin çözümü ve sağlık açısından her yaşta en doğru yol olan Ortodonti tedavisine teşviki vesile en doğru adres olarak yönlendirdiği sevgili Dr.Caner bey ile tanışma fırsatını buldum. Sağlığı önceliği olan her yaştan insanın tereddütsüz tercih edebileceği tedavim oldukça rahat geçen 1 yılda tamamlandı. Sonuç tedavi başında mevcut teknolojiler kullanılarak oluşturulan 3D görseller ile birebirdir. Plaklara alışma süreci oldukça hızlı ve kolay. Şeffaf plak tedavisinde dünya standartlarında en iyi sonuçlar alınan malzemeler ile titizlikle çalışan doktorumun her daim cana yakın tavrına; birbirinden nazik, güler yüzlü ve anlayışlı yardımcılarına can-ı gönülden teşekkürlerimle. Sevgili doktorlarımın mesleki uzmanlığı ve titizliği yanı sıra dayanışmacı tavrı da hakikaten örnek alınası.
Ali Berdici
Ali Berdici
2021-01-20
Caner bey e arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Dişlerim çok sıkıntılı ve beslenmede çok zorluk çekiyordum.Çok araştırma yaptım çene ameliyatı diyen yerler ve açık kapanışınız çok kötü düzelmez denilen yerler ile karşılaştım. Ama şükürler olsun bunların hiçbirine gerek kalmadan beni mükemmel bir gülüşe kavuşturdu.Gülmeme destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.Doktorumu çok seviyorum.Çok profesyonel birisi kesinlikle tavsiye ederim.
mesut talay
mesut talay
2021-01-16
Melek Yılmaz
Melek Yılmaz
2020-12-22
Muhteşem bir diş hekimi, çok memnunuz
Ayşe Dilber
Ayşe Dilber
2020-11-21
Dr. Caner bey ile tel tedavim 3 yıl sürdü ve yeni dişlerimle gerçekten çok mutluyum.Ayrıca covid 19 a yönelik uygulamalar en iyi seviyede idi.Her şey için teşekkürler.
Ömür Özden Aydın
Ömür Özden Aydın
2020-11-21
İşinde çok iyi, profesyonel,dakik ve güleryüzlü bir ekipti. Bir buçuk yıllık tedavim süresince telin ağzı şekillendirmek için verdiği gerekli ağrılar dışında doktor kaynaklı hiçbir sıkıntım olmadı aksine doktorumla iletişimimiz oldukça iyiydi .Her zaman çok hijyenik bir klinik olmasına rağmen Covid 19 sonrası alınan ek hijyen tedbirleriyle içimde hastalık şüphesi olmadan devam ettim tedavime.Sonuçtan da doktor seçimimden de çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.
Anil Kaplan
Anil Kaplan
2020-11-02
Dr. Caner Bey alanındaki en iyi diş hekimlerinden biri. Tedavinin ilk gününden son gününe kadar her gün bana aynı ilgiyi ve iş disiplinini gösterdi. Bütün sorularınızı vakit ayırıp kafanızda en ufak bir şüphe kalmadan yanıtlıyor. Ayrıca kendisine Covid-19 süresince gösterdiği ekstra özen ve efordan dolayı da güvenim bir kat daha arttı. Sizi her zaman güler yüzle karşılayan, yetenekli ve alanında son derece yetkin bir diş hekimi arıyan herkes için kesinlikle en doğru adreslerden biri.
Büşra Özdemir
Büşra Özdemir
2020-10-21
ersen acar
ersen acar
2020-10-10
Caner bey hem alanıyla ilgili bilgi ve birikimi hem de hasta odaklı yaklaşımı ile örnek bir diş hekimi. Tedavim sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve sonuç mükemmeldi. Klinikteki tüm ekibe ve kendisine sonsuz teşekkürler.
Busenur Bulut
Busenur Bulut
2020-10-10
Bir hekimden çok bir abi kadar sıcak işinin ehlidir Dr. Caner Balta.Üstelik Pandemi dönemi aldığı önlemlerle kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir klinik. Güleryüzlü çalışanları ile sıcacık bir ortam. Tedirgin olmadan tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Make an appointment
close slider

    Appointment & Information Form


    (*) Required Fields.

    WhatsApp chat