Contact2021-04-22T22:10:55+00:00

Contact Us for Information and Appointment

Contact Us for Information and Appointment

Contact Information

 • Nisbetiye Mh. Fecri Ebcioğlu Sk. 6/9 | Etiler / İstanbul / Turkey

 • +90 532 067 85 11

Contact Us

0532 067 85 11

Caner Balta Ortodonti IconCaner Balta Ortodonti

Etiler, nisbetiye mah, Fecri Ebcioğlu Sokak 6/9

5.0 56 reviews

 • Avatar Cansevil Tumanbay ★★★★★ 3 hafta önce
  Danışanları ile ilişkisinde önceliği daima en sağlıklı ve en makul çözümlerden yana olan ve bu yönü ile hızla güveninizi kazanan sevgili doktorum Dr.Ece Tatar'a 1 yıl kadar önce hızlı çözüm beklentisi ile kesip … More kaplama işlemi için gitmiştim. Kendisinin beni estetik kaygılar bir yana, uzun vadede dişteki yapısal problemlerin çözümü ve sağlık açısından her yaşta en doğru yol olan Ortodonti tedavisine teşviki vesile en doğru adres olarak yönlendirdiği sevgili Dr.Caner bey ile tanışma fırsatını buldum. Sağlığı önceliği olan her yaştan insanın tereddütsüz tercih edebileceği tedavim oldukça rahat geçen 1 yılda tamamlandı. Sonuç tedavi başında mevcut teknolojiler kullanılarak oluşturulan 3D görseller ile birebirdir. Plaklara alışma süreci oldukça hızlı ve kolay. Şeffaf plak tedavisinde dünya standartlarında en iyi sonuçlar alınan malzemeler ile titizlikle çalışan doktorumun her daim cana yakın tavrına; birbirinden nazik, güler yüzlü ve anlayışlı yardımcılarına can-ı gönülden teşekkürlerimle. Sevgili doktorlarımın mesleki uzmanlığı ve titizliği yanı sıra dayanışmacı tavrı da hakikaten örnek alınası.
 • Avatar Ali Berdici ★★★★★ 3 hafta önce
  Caner bey e arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Dişlerim çok sıkıntılı ve beslenmede çok zorluk çekiyordum.Çok araştırma yaptım çene ameliyatı diyen yerler ve açık kapanışınız çok kötü düzelmez denilen yerler … More ile karşılaştım. Ama şükürler olsun bunların hiçbirine gerek kalmadan beni mükemmel bir gülüşe kavuşturdu.Gülmeme destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.Doktorumu çok seviyorum.Çok profesyonel birisi kesinlikle tavsiye ederim.
 • Avatar Ömür Özden Aydın ★★★★★ 2 ay önce
  İşinde çok iyi, profesyonel,dakik ve güleryüzlü bir ekipti. Bir buçuk yıllık tedavim süresince telin ağzı şekillendirmek için verdiği gerekli ağrılar dışında doktor kaynaklı hiçbir sıkıntım olmadı aksine doktorumla … More iletişimimiz oldukça iyiydi .Her zaman çok hijyenik bir klinik olmasına rağmen Covid 19 sonrası alınan ek hijyen tedbirleriyle içimde hastalık şüphesi olmadan devam ettim tedavime.Sonuçtan da doktor seçimimden de çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.
 • Avatar Anil Kaplan ★★★★★ 3 ay önce
  Dr. Caner Bey alanındaki en iyi diş hekimlerinden biri. Tedavinin ilk gününden son gününe kadar her gün bana aynı ilgiyi ve iş disiplinini gösterdi. Bütün sorularınızı vakit ayırıp kafanızda en ufak bir şüphe kalmadan … More yanıtlıyor.
  Ayrıca kendisine Covid-19 süresince gösterdiği ekstra özen ve efordan dolayı da güvenim bir kat daha arttı.
  Sizi her zaman güler yüzle karşılayan, yetenekli ve alanında son derece yetkin bir diş hekimi arıyan herkes için kesinlikle en doğru adreslerden biri.
 • Avatar Ayşe Dilber ★★★★★ 2 ay önce
  Dr. Caner bey ile tel tedavim 3 yıl sürdü ve yeni dişlerimle gerçekten çok mutluyum.Ayrıca covid 19 a yönelik uygulamalar en iyi seviyede idi.Her şey için teşekkürler.
 • Avatar Gizem Salman ★★★★★ 4 months ago
  Öncelikle Caner bey’in hastası ile iletişim konusunda oldukça iyi olduğunu belirtmeliyim.
  Kendisi alanına çok hakim .
  Tedavi öncesinde yol haritasını belirleyip karşı tarafa bunu çok iyi bir şekilde aktarıp . Üzerine de
  … More güler yüzü ve pozitif yaklaşımını ekleyip tedavi sürecine başlamakta ve sonuna kadarda aynı çizgide devam etmekte .
  Kendisini 3 yıldır tanımaktayım ve herkese gönül rahatlığıyla iletişime geçmelerini tavsiye edebilirim.
  Ayrıca içinde bulunduğumuz bu dönemde almış oldukları önlemler , dikkat ve titizlikleri üst seviyede bu konuda da içiniz kesinlikle rahat olsun .
 • Avatar ersen acar ★★★★★ 3 months ago
  Caner bey hem alanıyla ilgili bilgi ve birikimi hem de hasta odaklı yaklaşımı ile örnek bir diş hekimi. Tedavim sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve sonuç mükemmeldi. Klinikteki tüm ekibe ve kendisine sonsuz teşekkürler.
 • Avatar Busenur Bulut ★★★★★ 2 months ago
  Bir hekimden çok bir abi kadar sıcak işinin ehlidir Dr. Caner Balta.Üstelik Pandemi dönemi aldığı önlemlerle kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir klinik. Güleryüzlü çalışanları ile sıcacık bir ortam. Tedirgin olmadan … More tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Avatar Ömer Suna ★★★★★ 2 months ago
  Openbite (açık ısırış) problemiyle gittim kendilerine. Büyük ölçüde düzeldi dişlerim ve tedavim devam ediyor. Tedaviden de öte, Caner Bey'in anlayışlı yaklaşımı ve personelin güleryüzlülüğü için - eğer okuyorlarsa … More bu yorumu - teşekkür ediyorum (: Tedavim bitince fotoğrafta eklicem bu yoruma google'dan gelen arkadaşlar için (:

Make an appointment
close slider

Appointment & Information Form

(*) Required Fields.

WhatsApp chat