İletişim2020-11-18T11:44:45+00:00

İletişim Formu

Bilgi ve Randevu almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

0532 067 85 11

Caner Balta Ortodonti IconCaner Balta Ortodonti

Etiler, nisbetiye mah, Fecri Ebcioğlu Sokak 6/9

5,0 52 reviews

 • Avatar Ömür Özden Aydın ★★★★★ geçen hafta içinde
  İşinde çok iyi, profesyonel,dakik ve güleryüzlü bir ekipti. Bir buçuk yıllık tedavim süresince telin ağzı şekillendirmek için verdiği gerekli ağrılar dışında doktor kaynaklı hiçbir sıkıntım olmadı aksine doktorumla … More iletişimimiz oldukça iyiydi .Her zaman çok hijyenik bir klinik olmasına rağmen Covid 19 sonrası alınan ek hijyen tedbirleriyle içimde hastalık şüphesi olmadan devam ettim tedavime.Sonuçtan da doktor seçimimden de çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.
 • Avatar Anil Kaplan ★★★★★ 3 hafta önce
  Dr. Caner Bey alanındaki en iyi diş hekimlerinden biri. Tedavinin ilk gününden son gününe kadar her gün bana aynı ilgiyi ve iş disiplinini gösterdi. Bütün sorularınızı vakit ayırıp kafanızda en ufak bir şüphe kalmadan … More yanıtlıyor.
  Ayrıca kendisine Covid-19 süresince gösterdiği ekstra özen ve efordan dolayı da güvenim bir kat daha arttı.
  Sizi her zaman güler yüzle karşılayan, yetenekli ve alanında son derece yetkin bir diş hekimi arıyan herkes için kesinlikle en doğru adreslerden biri.
 • Avatar Gizem Salman ★★★★★ 2 ay önce
  Öncelikle Caner bey’in hastası ile iletişim konusunda oldukça iyi olduğunu belirtmeliyim.
  Kendisi alanına çok hakim .
  Tedavi öncesinde yol haritasını belirleyip karşı tarafa bunu çok iyi bir şekilde aktarıp . Üzerine de
  … More güler yüzü ve pozitif yaklaşımını ekleyip tedavi sürecine başlamakta ve sonuna kadarda aynı çizgide devam etmekte .
  Kendisini 3 yıldır tanımaktayım ve herkese gönül rahatlığıyla iletişime geçmelerini tavsiye edebilirim.
  Ayrıca içinde bulunduğumuz bu dönemde almış oldukları önlemler , dikkat ve titizlikleri üst seviyede bu konuda da içiniz kesinlikle rahat olsun .
 • Avatar ersen acar ★★★★★ bir ay önce
  Caner bey hem alanıyla ilgili bilgi ve birikimi hem de hasta odaklı yaklaşımı ile örnek bir diş hekimi. Tedavim sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve sonuç mükemmeldi. Klinikteki tüm ekibe ve kendisine sonsuz teşekkürler.
 • Avatar Busenur Bulut ★★★★★ bir ay önce
  Bir hekimden çok bir abi kadar sıcak işinin ehlidir Dr. Caner Balta.Üstelik Pandemi dönemi aldığı önlemlerle kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir klinik. Güleryüzlü çalışanları ile sıcacık bir ortam. Tedirgin olmadan … More tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Avatar Ömer Suna ★★★★★ 2 months ago
  Openbite (açık ısırış) problemiyle gittim kendilerine. Büyük ölçüde düzeldi dişlerim ve tedavim devam ediyor. Tedaviden de öte, Caner Bey'in anlayışlı yaklaşımı ve personelin güleryüzlülüğü için - eğer okuyorlarsa … More bu yorumu - teşekkür ediyorum (: Tedavim bitince fotoğrafta eklicem bu yoruma google'dan gelen arkadaşlar için (:

Randevu Alın
close slider

Randevu & Bilgi Formu

(*) Doldurulması zorunlu alanlar.

WhatsApp chat