Loading...
Tedaviler2022-04-13T10:30:53+00:00

Tedaviler

Herkes İçin Ortodonti

Herkes İçin Tel Tedavisi

 • Dişlerinizin sıralanmasıyla, alt ve üst çenenizin kapanışıyla ilgili problemlerin hepsinin çözümü olan bir klasik. İsterseniz istediğiniz gibi renklendirmek de elinizde!

İletişim

Ameliyatsız Üst Çene Genişletme

Çene Eklemi Tedavileri

 • Ağız ve çene sisteminin en can sıkıcı rahatsızlıklarından bir tanesi de çene eklemi rahatsızlıklarıdır, ama birçok eklem probleminin doğru yaklaşımla çözülmesi hiç de zor değil. Sizin de eklemlerinizden gelen sesler ya da rahatsız edici ağrılarınız mı var?
  Dr. Caner Balta, eklem kaynaklı ortodontik tedavi felsefesi olan FACE’in sertifikalı uygulayıcısıdır.
İletişim

Lingual Ortodonti

Daha Az Tel Görüntüsü Daha Çok Gülümseme

 • Metal braketlerle yapılabilen bütün tedavileri düşünün, şimdi de bunların hepsinin, dişlerinizde teller olduğu anlaşılmadan çok daha estetik bir yöntemle tedavi edildiğini hayal edin.
  Lingual braketlerle çok daha estetik tedavi süreçleri mümkün. Gülümsemenizi gösterirken iki kere düşünmenize gerek kalmayacak! Hatta bir keyif olduğunu bile söyleyebiliriz.

İletişim

Invisalign

Neredeyse Görünmez

 • Telleri tamamen oyunun dışında bırakmaya ne dersiniz? Bu tamamen yenilikçi ve ileri teknoloji tedavi yöntemiyle artık dişlerinizde telleri taşımanıza gerek yok, onun yerine bu şeffaf plaklar dişlerinizi yerlerine nazik bir şekilde götürürken siz de teller olmadan yapılan bir tedavinin keyfini sürün. Tedavi olduğunuz aramızda kalsın!

  Invisalign için uygun bir hasta olmadığınız mı söylendi? Artık birçok farklı durum için yeni ve gelişmiş tedavi yöntemleri var, sizi de tedavi için uygun bir aday yapabilir. Gelin bir de beraber bakalım.

İletişim

Invisalign Teen

Programı Çoook Yoğun Çocuklar İçin

 • Diş telleri varken, iyi fırçalanmayan dişlerin daha kolay çürüyebildiğini biliyoruz. Peki çocuklarımızın dişlerini fırçalamasını kolaylaştırıp, çürük oluşma ihtimalini çok azaltan Invisalign yöntemini çocuklarımızda kullanabilir miyiz? Kesinlikle evet! Invisalign teen’in sunduğu avantajlar sayesinde çocuklarınızın plaklarını ne kadar süre kullandıklarını ya da aksatıp aksatmadıklarını takip etmek de mümkün. Hem de dişlerini rahat rahat fırçalayabilirlerken.
İletişim

Dijital Ortodonti

Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı

 • Gelişen teknoloji ile birlikte ortodontik tedavi sonrası gülüşünüzün nasıl görüneceğine üç boyutlu olarak öğrenebilir, gülüşünüzü yansıtabilirsiniz!

İletişim

Erken Yaşlardaki Ortodontik Tedaviler

Problemler Büyümeden Önleyelim

 • Ortodontik tedaviler ile her yaşta problemlerinizi çözmek mümkün olsa da bazılarını büyümeden önlemek de elimizde. 8 yaşından itibaren bazı problemlere müdahale ederek, çocuklarımızı ileride çok büyük tedaviler görmekten kurtarabiliriz. En önemlisi çocuğunuzun 7 yaşındaki ilk ortodontik kontrolünü yaptırmayı sakın unutmayın.

İletişim

Yetişkinlerde Ortodontik Tedaviler

Her Yaşta Ortodontik Tedavi Mümkün

 • Ortodontik tedaviler kaç yaşına kadar uygulanabiliyor sık sorulan bir soru, cevabı ise ortodontik tedavilerin bir yaş kısıtlaması yok , yani her hastaya her yaşta uygulanabilir, ileri yaşlarda bile. Erişkin hastalarımızın en çok düşündüren konu ise sosyal hayatta tellerle rahat olabilir miyim?

  Artık çok daha estetik tedavi yöntemleriyle sosyal hayatınızdan da hiç kısıtlama yapmanıza gerek kalmadan, özgüvenli bir şekilde dişlerinizi göstermeye devam edebilirsiniz. Unutmayın güzel bir gülümsemenin yaşı yoktur!

İletişim

Ortognatik Cerrahi

Ameliyat Destekli Tedaviler

 • Yüzde ve çenedeki bazı problemler sadece ortodontik tedavilerle iyileştirebileceğimiz sınırların dışında kalabiliyor. Böyle durumlarda ortodontik tedavi ve çene ameliyatının bir kombinasyonu olan ‘Ortognatik Cerrahi’ yöntemini kullanıyoruz. Birçok büyük problem bu yaygın ortodontik tedavi seçeneği ile sorunsuz bir şekilde tedavi edilebilir.

İletişim

Gülümsemeye Hazır Mısın?

İletişim
WhatsApp chat